Başkanın Mesajı / FRİGO BLOCK / Soğutma Cihazları
FrigoBlock Soğutma Sistemleri San. Tic. A.Ş. / +90 212 623 20 34

Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız;

Başarıya giden yolda, yoğun, özenli ve özverili çaba ve katkılarından dolayı değerli çalışanlarımıza, verdikleri destek ve duydukları güven için müşterilerimize, ekonomik ve sosyal paydaşlarımıza ve de yurtiçi ve yurtdışındaki saygıdeğer iş ortaklarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım.

- Cemal YILMAZ -

FBlock 1991 yılından itibaren çağdaş ,kurumsal yapı dokusuna geçiş çalışmalarını başarıyla sürdürerek bugünlere gelmiştir , hızlı değişim içinde olan günümüz ekonomik ve teknolojik trendlerini de göz önüne alarak, sizlerden aldığımız güçle Soğutma Sistemleri üretiminde bir marka olmayı , inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.

Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında çok önemli yapı ve kuruluşların , endüstriyel soğutma proje donatımlarında, Frigo Block markalı Soğutma Makinelerimiz sektör içinde Tasarruflu Enerji Estelasyonları , Akıllı Kontrol Sistemleri ve İnovatif Dizaynı ile farklı bir kulvar açmış bulunmaktayız. Ayrıca; dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni teknoloji geliştirmeye yaptığımız yatırımlarla da teknolojik anlamda öncülüğümüzü kanıtlamaktadır. Gıda üretim prosesleri de dahil olmak üzere, "Soğuk Zincir"in hemen hemen her halkasında hizmet veren FrigoBlock gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Yüklendiği misyonun önemini kavramış ve bu misyonu yerine getirmekteki başarısını ülke sınırları dışına taşıyarak, dünya ölçeğinde rekabet edebilen ve dünya çapında lider firmalar arasına girmeyi kendisine vizyon edinmiştir. Son yıllarda gösterdiği ihracat başarısı, bu vizyona ne kadar yakın olduğunun göstergesidir.