Türkiye İklimlendirme Sektörü FRIGAIR Expo 2015’teydi. Reviewed by Momizat on . İklimlendirme Sanayi İhracatçı Birliği İSİB, uluslar arası pazarlarda sektörümüzün gücünü arttırma projesi çerçevesinde Güney Afrika’nın en önemli iklimlendirme İklimlendirme Sanayi İhracatçı Birliği İSİB, uluslar arası pazarlarda sektörümüzün gücünü arttırma projesi çerçevesinde Güney Afrika’nın en önemli iklimlendirme Rating: 0
You Are Here: Home » Soğutma Sistemleri » Türkiye İklimlendirme Sektörü FRIGAIR Expo 2015’teydi.

Türkiye İklimlendirme Sektörü FRIGAIR Expo 2015’teydi.

İklimlendirme Sanayi İhracatçı Birliği İSİB, uluslar arası pazarlarda sektörümüzün gücünü arttırma projesi çerçevesinde Güney Afrika’nın en önemli iklimlendirme fuarı olan FRIGAIR Fuarı’na katıldı.

Aynı zamanda İSİB Yönetim Kurulu Üyesi de olan, firmamız Yönetim Kurulu Üyesi Levent AYDIN , İSİB (İklimlendirme Sanayi İhracatçı Birliği) adına hazırlanan info stantta Türkiye İklimlendirme Sektörü’nün tanıtımına katkıda bulundu.

Güney Afrika’da İklimlendirme Sektörünü temsil eden ve FRIGAIR Fuarının da ortağı durumunda bulunan SAIRAC derneği Genel Sekreterinin İSİB standını ziyareti esnasında Levent AYDIN kendisine bir plaket sundu ve Türkiye İklimlendirme sektörü ile Güney Afrika İklimlendirme sektörü arasındaki ticari iş birliğini güçlendirme adına görüş alış verişinde bulundu.

Soğutma Sistemleri

About The Author

Number of Entries : 121

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top