Frigo Block’a TSO’dan İhracat Başarı Ödülü Reviewed by Momizat on . Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından her yıl organize edilen “Trakya’nın Yıldızları” ödül töreninde Frigoblock Soğutma A.Ş. 2016 yılında gerçekleşt Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından her yıl organize edilen “Trakya’nın Yıldızları” ödül töreninde Frigoblock Soğutma A.Ş. 2016 yılında gerçekleşt Rating: 0
You Are Here: Home » Türkçe » Frigo Block’a TSO’dan İhracat Başarı Ödülü

Frigo Block’a TSO’dan İhracat Başarı Ödülü

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından her yıl organize edilen “Trakya’nın Yıldızları” ödül töreninde Frigoblock Soğutma A.Ş. 2016 yılında gerçekleştirmiş olduğu yüksek hacimli ihracat için ödüle layık görüldü.

11 Eylül 2017 Pazartesi günü Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenen Trakya’nın Yıldızları ödül töreni ile eş zamanlı olarak TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temel atma törenine de gerçekleştirildi. Törene Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı gibi pek çok üst düzey bürokrat, protokol üyeleri ve iş adamlarının yanı sıra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da katıldı.

2016 yılında 30’dan fazla ülkeye endüstriyel soğutma grubu ihracatı gerçekleştiren Frigoblock’un ihracat başarı ödülünü, Tekirdağ-Muratlı’da bulunan fabrikamızın müdürü Sn. Ali Cevat AK, TOBB başkanı Sn. Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

 

About The Author

Number of Entries : 124

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top