Frigo Block “Tire Süt Sempozyumu”na sponsor oldu! Reviewed by Momizat on . İzmir Tire’de üçüncüsü gerçekleşen 3. Tire Süt Sempozyumu 11 Haziran 2015’de Tire Organize Sanayi Bölgesi konferans salonunda düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancı İzmir Tire’de üçüncüsü gerçekleşen 3. Tire Süt Sempozyumu 11 Haziran 2015’de Tire Organize Sanayi Bölgesi konferans salonunda düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancı Rating: 0
You Are Here: Home » Soğutma Sistemleri » Frigo Block “Tire Süt Sempozyumu”na sponsor oldu!

Frigo Block “Tire Süt Sempozyumu”na sponsor oldu!

İzmir Tire’de üçüncüsü gerçekleşen 3. Tire Süt Sempozyumu 11 Haziran 2015’de Tire Organize Sanayi Bölgesi konferans salonunda düzenlendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü, Ege Üniversitesi Tire Kutsan Meslek Yüksek Okulu, Tire Süt Kooperatifi, Tire Belediyesi, İzmir Veteriner Hekimler Odası, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İzmir Şubesi işbirliği ile organize edilen “3. Tire Süt Sempozyumu”na süt sektörü ve üreticileri katıldı.
Türkiye Süt üretiminde 1. sırada olan İzmir bu sempozyum ile “Süt Sektöründe İnovasyon” konusuna ışık tuttu.

Türkiye’nin pek çok ilinden süt işletmeleri ve bu işletmelere yönelik üretim yapan firmaların katıldığı sempozyumda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileri, ilgili Oda Temsilcileri ile Üniversite ve Özel sektörden yetkililer ‘Süt sektöründe İnovasyon’ konusunda gündemi belirleyecek sunumlar yaptı.

Panel Sistem’in Frigo Block markasıyla sponsorlar arasında yer aldığı etkinlikte, Frigo Mekanik Yönetim kurulu başkanı Sn. Cemal Yılmaz da “Süt soğutmanın önemi ve Süt soğutma teknolojileri” üzerine yaptığı sunum, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

 

About The Author

Number of Entries : 119

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top