Frigo Block, Mono-Split Tip Yeni Soğutma Üniteleri Reviewed by Momizat on . Endüstriyel soğutma sektöründe 30 yıldan fazla tecrübeye sahip, Türkiye’nin en önemli endüstriyel soğutma makinaları üreticisi Frigo Block, hem monoblok şekilde Endüstriyel soğutma sektöründe 30 yıldan fazla tecrübeye sahip, Türkiye’nin en önemli endüstriyel soğutma makinaları üreticisi Frigo Block, hem monoblok şekilde Rating: 0
You Are Here: Home » Soğutma Sistemleri » Frigo Block, Mono-Split Tip Yeni Soğutma Üniteleri

Frigo Block, Mono-Split Tip Yeni Soğutma Üniteleri

mono-split

Endüstriyel soğutma sektöründe 30 yıldan fazla tecrübeye sahip, Türkiye’nin en önemli endüstriyel soğutma makinaları üreticisi Frigo Block, hem monoblok şekilde hem de split tipte bağlanabilen yeni cihazların üretimine başladı.

Hem soğuk hem de donmuş oda koşullarına uygun üretilebilen cihazlar, soğuk odanın yapısı ya da kullanım tercihine göre monoblok şekilde veya iç ve dış ünitesi ayrı kalacak şekilde monte edilebiliyor.

Düşük ses seviyesi ve yüksek performansının yanında düşük enerji tüketimi sayesinde çevreci olan cihazlar, kompakt yapısı sayesinde kolay bakım ve montaj olanağı sağlıyor.

Frigo Block Ar-ge departmanı tarafından geliştirilen cihazlar ilk olarak, Dünya’nın önemli panel üreticilerinden biri olan Kingspan’ın Adana’da yeni tanıtımını yaptığı, dış konstrüksiyona gerek kalmadan kendi kendine ayakta durabilen yeni panel sistemiyle uygulamaya aldığı soğuk odalarda kullanılmaya başlandı.

Türkiye Pazarı için bir ilk olan mono-split üniteler; müşterilerin ihtiyaç duyduğu pek çok kapasiteye uygun olarak üretilebiliyor.

About The Author

Number of Entries : 119

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top