Frigo Block, ISK-SODEX 2019’daydı Reviewed by Momizat on .   Avrasya'nın en önemli ve en büyük iklimlendirme fuarı ISK-SODEX 2019, Ekim ayının ilk haftasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi. Isıtma, soğu   Avrasya'nın en önemli ve en büyük iklimlendirme fuarı ISK-SODEX 2019, Ekim ayının ilk haftasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi. Isıtma, soğu Rating: 0
You Are Here: Home » Türkçe » Frigo Block, ISK-SODEX 2019’daydı

Frigo Block, ISK-SODEX 2019’daydı

 

Avrasya’nın en önemli ve en büyük iklimlendirme fuarı ISK-SODEX 2019, Ekim ayının ilk haftasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi. Isıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, tesisat gibi iklimlendirme sektörünün her bir kolundan firmaların yer aldığı fuarda, Frigo Block ve grup firması Frigo Soğutma her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini aldı. Açıklanan fuar ziyaret raporuna göre 106 farklı ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, Frigo Block ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Frigo Block, fuar boyunca standında 40’tan fazla farklı ülkeden gelen potansiyel müşterilerle temasta bulundu

Global ısınma sebebiyle, Avrupa’da Freon gazının kullanımına getirilen ek vergiler ve yüksek fiyatlar sebebiyle, yeni nesil ürünlerde bu gazların kullanımından vazgeçilmekte ve CO2 gibi doğal soğutucu akışkan kullanan cihazların önemi artmaktadır. Bu kapsamda Frigo Block da, CO2’li teknolojiler konusunda Ar-Ge çalışmalarını tamamlamış ve artık üretim ve uygulama yapan bir firma olarak fuarda tamamı karbondioksitli akışkanla çalışan kondenser ünitesi, evaporatör ve transkritik booster cihazlarını sergileyerek, bu yeni nesil cihazlarıyla ziyaretçilerden tam not aldı. Fuar boyunca standında 40’tan fazla farklı ülkeden gelen potansiyel müşterilerle temasta bulunan Frigo Block, tamamen çevreci bir temayla tasarlanan ve uygulanan standıyla da göz doldurdu.

Levent Aydın:

“Sağlam bayi ağımızla, pazarda yükselen bir ivme ile yol alıyoruz”

Fuar hakkında görüşlerini dile getiren Frigo Block yönetim kurulu üyesi Levent Aydın: “Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da 75’ten fazla ülkeye ihracat yapan Frigo Block, sunduğu kaliteli ürünlerle sektöründeki lider markalardan biridir. Sağlam bayi ağımızla, pazarda yükselen bir ivme ile yol alıyoruz. Fuarlar, mevcut ihracat hedeflerini geliştirmede ve yeni pazarlara ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. İklimlendirme sektörünü ve uzmanlarım bir araya getiren ISK-SODEX’ e katılıp ürünlerimizi tanıtma ve yeni iş ortakları kazanma fırsatı bulduğumuz için memnunuz” ifadelerini kullandı.

 

About The Author

Number of Entries : 124

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top