Frigo Block, Chillventa 2016 Fuarında… Reviewed by Momizat on . [:tr] Frigo Block, Dünya’nın uluslar arası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 11-13 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir [:tr] Frigo Block, Dünya’nın uluslar arası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 11-13 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir Rating: 0
You Are Here: Home » Soğutma Sistemleri » Frigo Block, Chillventa 2016 Fuarında…

Frigo Block, Chillventa 2016 Fuarında…

[:tr]Frigo-block

Frigo Block, Dünya’nın uluslar arası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 11-13 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir düzenlenen Chillventa 2016’da her zamanki gibi yerini alıyor. Dünya’nın dört bir yanından sektör profesyoneli çalışan ve firmaları ağırlayacak olan fuarda Frigo Block’un hedefi yurt dışında bulunan bayi ağını genişleterek hem satış hacmini arttırmak hem de daha etkili servis hizmeti sunmak olacak. Bugüne kadar Dünya’nın 55’ten fazla ülkesine soğutma sistemi ithalatı gerçekleştiren Frigo Block Soğutma Sistemleri’nin yurt dışında, halihazırda 30’dan fazla ülkede bayi ve servis noktası bulunuyor.

Her düzenlenen fuarda, firmaların özenle ve özel ürünler hazırlanarak katılım gösterdiği Chillventa Fuarı’nda, Frigo Block mevcut ürün çeşitlerinin yanında, bu sene tamamı Frigo Block Ar-Ge departmanı mühendisleri tarafından geliştirilen ve tasarlanan CO2’li kaskat soğutma sistemi de sergilenecek. Her zaman sektöründe öncü olarak hareket eden Frigo Block, bu misyonunu devam ettirerek piyasaya kaskat sistemli yeni cihazları sunmaya hazırlanıyor. Son yıllarda üretilen soğutma sistemlerinde özellikle CO2 gazının tercih edilmeye başlanmasındaki sebeplerden bazıları; doğal bir gaz olması, gıda maddeleri üzerinde tehlike arz etmemesi, parlayıcı ve yanıcı bir gaz olmaması, ozon tahribat katsayısının sıfır olması, diğer soğutucu akışkanlara göre ucuz olması, dış ortam sıcaklığına bağlı olarak yüksek enerji verimliliğine sahip olması ve işletme maliyetlerini düşürmesi.

Fuar katılımıyla ilgili Frigo Block yönetim kurulu üyesi Sn. Levent Aydın; uluslar arası pazarlarda yükselen bir ivme ile yer alan firmamız için ihracat hedeflerini gerçekleştirmede, yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmada büyük önem taşıyan fuarlara katılmanın ve özellikle Chillventa gibi prestij sahibi, sektörün en büyüğü olan bir fuarda yer alarak, ürünlerimizi tanıtmanın ve yeni iş ortaklıkları kurma fırsatları yakalamanın çok önemli olduğunu belirtti.

Fuar süresince Frigo Block Soğutma Sistemleri yurt dışı satış ekibi, ar-ge mühendisleri ve yönetim üyeleri, ürünler hakkında detaylı bilgi vermek ve yenilikleri katılımcılarla paylaşmak üzere 9. Hall 209 numaralı stantta bulunacaklar.[:]

About The Author

Number of Entries : 119

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top