Frigo Block, Chillventa 2018’de Çevreci Ürünleriyle Ziyaretçilerden Büyük İlgi Gördü Reviewed by Momizat on . Frigo Block, Dünya’nın uluslararası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 16-18 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir düzenle Frigo Block, Dünya’nın uluslararası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 16-18 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir düzenle Rating: 0
You Are Here: Home » Türkçe » Frigo Block, Chillventa 2018’de Çevreci Ürünleriyle Ziyaretçilerden Büyük İlgi Gördü

Frigo Block, Chillventa 2018’de Çevreci Ürünleriyle Ziyaretçilerden Büyük İlgi Gördü

Frigo Block, Dünya’nın uluslararası nitelikteki en kapsamlı iklimlendirme fuarı olan 16-18 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde iki yılda bir düzenlenen Chillventa 2018’de yer aldı. Dünya’nın dört bir yanından sektör profesyonellerini ve firmalarını ağırlayan fuarda Frigo Block’un son birkaç yıldır üretimde olduğu, doğal akışkanlarla çalışan ürünleri büyük ilgi gördü.

Chilventa

Frigo Block Chilventa Fuar Standımız

Fuarda tamamı Türk tasarımı olan ve Frigo Block Ar-Ge departmanı tarafından hazırlanan,  CO2’li transkritik soğutma sistemi, CO2 kondenser ünitesi ve evaporatörü, propan chiller, R449A gazıyla çalışan merkezi soğutma ünitesi sergilendi. Doğal akışkanlara sahip bu ürün grupları, özellikle Avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde, Freon gibi HFC tip gazların yasaklanması veya kullanım vergilerinin çok arttırılmasından dolayı özellikle tercih edilir duruma geldi. Bunun yanında, üretilen soğutma sistemlerinde özellikle CO2 gazının tercih edilmeye başlanmasındaki sebeplerden bazıları; sızıntı durumunda gıda maddeleri üzerinde tehlike arz etmemesi, parlayıcı ve yanıcı bir gaz olmaması, ozon tahribat katsayısının sıfır olması, diğer soğutucu akışkanlara göre ucuz olması, dış ortam sıcaklığına bağlı olarak yüksek enerji verimliliğine sahip olması ve işletme maliyetlerini düşürmesi.

Sn. Levent Aydın

Fuar katılımıyla ilgili Frigo Block yönetim kurulu üyesi Sn. Levent Aydın; uluslar arası pazarlarda yükselen bir ivme ile yer alan firmamız için ihracat hedeflerini gerçekleştirmede, yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmada büyük önem taşıyan fuarlara katılmanın ve özellikle Chillventa gibi prestij sahibi, sektörün en büyüğü olan bir fuarda yer alarak, ürünlerimizi tanıtmanın ve yeni iş ortaklıkları kurma fırsatları yakalamanın çok önemli olduğunu belirtti.

2018 Chilventa Fuarı

Fuar süresince Frigo Block Soğutma Sistemleri yurt dışı satış ekibi ve yönetim üyeleri, 50’den fazla farklı ülkeden gelen 500’ün üzerinde ziyaretçiyle birebir temas kurarak firma ve ürünler hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

 

About The Author

Number of Entries : 124

Leave a Comment

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Soğutma Firması

Scroll to top